PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika


C4 JA 100% ELEKTRILINE Ë-C4

Citroën C4 ja 100% elektriline ë-C4, kaasaegne kompaktne luukpära ja kolmel erineval energiaallikal põhinev tehnoloogia: 100% elektrilise, bensiini- või diiselmootori valiku hulgast leiate just teie vajadustele kõige paremini sobiva tõhusa ja võimsa mootori.

 


Citroën esitleb oma uut kontseptsiooni kompaktsest luukpärast.

AVASTA Ë-C4 100% ELEKTRILINE


 

Avastage Citroën ë-C4 - 100% ëlectric ja uus C4 läbi videoesitluse

 

2020. aasta jääb märkima Citroëni vastust oma konkurentidele elektrisõidukite turul uue ë-C4 mudeliga: Citroëni disaini uus tulemine, erakordne mugavus ja saadaval nii elektri-, bensiini- kui ka diiselmootoriga.

C4 ja täiselektriline ë-C4 on Citroëni 92-aasta pikkuse luukpärade traditsioonide väärilised järeltulijad. Läbi erinevate põlvkondade on Citroëni luukpärad teinud alates 1928. aastast läbi 10 arenguetappi ja kokku on neid müüdud 12,5 miljonit eksemplari.

Citroën C4 ja 100% elektrilise ë-C4 tellimine on avatud

 

VEENEV STIIL JA KORDUMATU ISIKUPÄRA

Citroën C4 toob esile oma erinevuse, milles on kombineeritud:

 • Kompaktse sedaani elegants, voolujoonelisus ja dünaamilisus: aerodünaamiline siluett, viimistletud disain ja isikupärased disainelemendid, uus tulede signatuur nii sõiduki esi- kui ka tagaosas,
 • Linnamaasturi iseloom: suured rattad ja jõulised kerejooned.

 

CITROËNi HÜDRAULILISTE, PROGRESSEERUVA TOIMEGA PIIRAJATEGA® VEDRUSTUS 

C4 on varustatud Citroëni Progressive Hydraulic Cushions® vedrustusega, millega on tagatud konkurentsitu mugavus ja „lendava vaiba” efekt sõitmisel seniolematu sõidunaudingu, dünaamilisuse ja positiivse elamuse pakkumiseks nii juhile kui ka reisijatele. 

Selle tööpõhimõte on lihtne. Citroëni Progressive Hydraulic Cushions® vedrustuse koosseisu kuuluvad teine teises otsas kaks hüdraulilist käiguosa piirajat, mis rakenduvad üks vedrustuse väljasirutumise ja teine vedrustuse kokkusurumise korral. Sellisena toimib vedrustus vastavalt sellele avalduvatele jõududele kahesüsteemsena:
● Kergemate väljasirutuste ja kokkusurumiste korral stabiliseerivad vedru ja amortisaator koostoimes püstsuunalisi liikumisi ilma hüdrauliliste piirajate aktiveerimiseta. Sõitmisel tunne, nagu lendaks sõiduk üle tee ebatasasuste: seda nimetatakse lendava vaiba efektiks.
● Vedrustuse ulatuslikumate väljasirutuste ja kokkusurumiste korral töötavad vedru ja amortisaator koostöös käiguosa liikumist progresseeruvalt pidurdavate hüdrauliliste piirajatega, mis hoiavad  ära vedrustuse nn läbilöömise. Hüdrauliline piiraja neelab ja hajutab salvestuvat energiat. Tagasipõrke efekt puudub seeläbi täielikult ning sõidukis viibijad tee ebatasasusi ei tunne.

TÄIUSTATUD „ADVANDED COMFORT” MUGAVUSISTMED

Citroëni eksklusiivne leiutis, Advanced Comfort mugavusistmed hõlmavad järgmist:
● 15 mm tavalisest paksem polstrikiht, mis pakub pehmust ja head tuge kohe esimesest kokkupuutest istmega,
● Optimaalse mugavuse saavutamiseks on vahtmaterjal suure tihedusega: neelav tõhusamalt vibratsioone, materjal ei vaju ära ning on kauakestev.

SUUR PANORAAM KATUSELUUK

Citroën C4 suur panoraamkatus koos avatava luugiga muudab salongi valgusküllaseks. See on varustatud elektrilise kattevarjuga salongi täitva valguse intensiivsuse reguleerimiseks.

 

ÜHENDATAVUS

C4 mudel on tippklassist ühenduvusfunktsioonidega:

 • 10’’ puutetundlik ekraan sõiduki funktsioonide seadistamiseks ning nii multimeedia süsteemi kui ka telefoni, kliima ja naviseadme kasutamiseks.
 • Connect Play koos Mirror Screen funktsiooniga, mis ühildub Android Auto ja Apple CarPlay platvormidega,
 • Juhtmevaba nutitelefoni laadija,
 • Connect Assist, geograafilise positsioneerimisega hädaabi- ja autoabi teenus, tasuta, ja saadaval ööpäevaringselt,
 • Connect Nav, viimase põlvkonna ühendatud 3D navisüsteem,
 • ConnectedCAM Citroën® pardakaamera:  kolmas selle varustusega Citröeni sõiduk Citroën C3 ja Citroën C5 Aircross järel.

 

TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED: 20 JUHIABISÜSTEEMI

20 juhiabisüsteemi ohutuse, mugavuse ja muretu äraolemise tagamiseks sõiduki pardal:

 • Lähedusanduriga võtmevaba sissepääs ja käivitamine, parkimisabi ja Vision 360 kraadi kaamera, värvilise ekraaniga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuplokk (head-up display), kaug- ja lähitulede automaatne ümberlülitus jne igapäevase kasutamise hõlbustamiseks.
 • Highway Driver Assist, adaptiivne püsikiiruse hoidja koos Stop&Go funktsiooniga, pimeda nurga jälgimissüsteem, liiklusmärkide täiustatud tuvastussüsteem ja kiiruse soovitus, automaatne hädapidurdus jne. teie kasuliku kaaslasena kõikidel teie sõitudel.

MOOTORIVALIK : 100% ELEKTRILINE

100% elektriline Citroën ë-C4 võlub teid oma müra- ja stressivaba sõiduga elektri jõul, mida iseloomustab ühtviisi nii erksus kui ka sujuvus:

 • Mootor võimsusega 100kW / 136 hj,
 • Väändemoment 260 Nm koheselt saadaval,
 • Laadimine 80% ulatuses 30 minutiga* võimaldades läbisõiduulatuse kuni 350 km,
 • 50kW aku 70% laadimismahu garantiiga 8 aastat või 160 000 km.* Laadimine 100kW kiirlaadijas:

MOOTORIVALIK : BENSIIN VÕI DIISEL

Citroën C4 on varustatud uue põlvkonna Euro 6d bensiini- või diiselmootoritega: 

 • Sujuv ja tõhus sõit,
 • Bensiinimootorite valik võimsuses 100 hj - 155 hj,
 • Diiselmootorite valik võimsuses 110 hj - 130 hj,
 • Ning viimase põlvkonna, 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast, mis tagab sujuva käiguvahetuse ja vähese heitmekoguse.

 

8-KÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

8-käiguline EAT8 automaatkäigukast koos uudse metallist käiguvalitsaga. Käiguvalitsal on kolm asendit (R, N ja D) tagurpidi-, vaba- või sõidukäigu sisselülitamiseks ning kaks lisanuppu:

 • P lülitamiseks parkimisrežiimi Parking,
 • M manuaalrežiimi aktiveerimiseks bensiini- või diiselmootoriga mudeliversioonide korral
 • või B pidurdusrežiimi Brake aktiveerimiseks elektrilise mudeliversiooni korral.

 

DISAIN

Uuenduslik ja tehnoloogiline esiosa

Citroën C4 mudeli disain kõneleb selget keelt energiast ja pealehakkamisest pakatavast iseloomust:
● Kõrge ja skulptuurne kapott,
● Citroëni uutele esteetilistele standarditele vastav esiosa: V-kujuline tulede valgusjoon, kaheosalise esituled ja kroomitud logo pikeneb sõiduki kogu laiuses,
● Lummav tulede valgusdisain, mis rõhutab Citroëni 100% LED Vision tehnoloogia isikupära päevasõidutulede, esitulede ja udutulede kombinatsioonis.

Voolujoonelisus

Kogu oma aerodünaamilisuse juures iseloomustab seda sõidukit ruumikus. Ühtviisi nii malbete kui ka atleetlike joontega rõhutatud stiilipakett, seda sisu ja vormi perfektse tasakaalu juures, toob esile sõidukit iseloomustava võimsuse ja karakteri. Suure läbimõõduga (690 mm) rattad, mis paiknevad võimalikult sõiduki nurkade läheduses ja konkurentidest kõrgem, 156mm kliirens annavad üheskoos masinale ainulaadse, teotahteliselt enesekindla ja rühikalt kõrge hoiaku.

 

Dünaamiline ja jõuline tagaosa

Sõiduki tagaosa rõhutab dünaamilisust ja tugevust veelgi, pakkudes samas mahukat pagasiruumi (380 l). Uus C4 pakub ainulaadset ja eristuvat disaini - kaheosaline tagaklaas, aerodünaamiline spoiler ja läikivmusta iluriba tagatulede vahel, mis pühitseb ametisse uue, V-kujulise tuledesignatuuri.

31 välisdisaini kombinatsiooni, 6 sisedisaini

● 7 kerevärvi: Banquise valge, Obsidien must, Acier hall, Platinium hall, Elixir punane, Caramel pruun ja Iceland sinine.
● 5 värvipaketti: Glossy Black must, Sable Métal beež, tekstureeritud hall Texturé, anodeeritud punane Anodised Deep Red ja anodeeritud sinine Anodised Blue, kusjuures viimane neist on eksklusiivne uuele 100% elektrilisele ë-C4 mudeliversioonile.
● Kuus sisedisaini soojade materjalidega tagasihoidlikemates või erksamates toonides: põhikombinatsioon ja viis Advanced Comfort mugavusistmetega ühildatud kombinatsiooni: Urban hall, Metropolitan hall, Metropolitan sinine, Hype must ja Hype punane.

 

PRAKTILISED JA NUTIKAD PANIPAIGAD

CITROËNI EKSKLUSIIVNE SMART PAD SUPPORT® TAHVELARVUTI HOIDIK

C4 mudelil on pakkuda hulk unikaalseid panipaiku ja varustust kõrvalistujale:

 • Citroëni Smart Pad Support® tahvelarvuti hoidik on nutikas kokkuliigenduv süsteem armatuurlaua koosseisus, mis võimaldab mis tahes marki tahvelarvuti ohutu kinnitamise hoidikule ja kasutamise reisija poolt,
 • Sahtel armatuurlauas kõrvalistuja eest tahvelarvuti paigutamiseks

RUUMIKAS PAGASIRUUM

Ruumikas ja praktilise konfiguratsiooniga, 380-liitrise mahutavusega pagasiruum.
Kahe asendi seadistusega põrand võimaldab pagasiruumi lahterdamise ja vajaduse korral sileda põrandaga pagasiruumi moodustamise tagaistme kokkuliigendamisel. See on võimalik seada kaldusesse asendisse võimaldades pagasiruumi hõlpsama laadimise.

 

KESKKONSOOL

Kõrge ja lai keskkonsool on töötatud välja pakkumaks võimalikult palju panipaiku:

 • Juhtmevaba laadimisplatvorm nutitelefoni hõlpsaks paigutamiseks ja laadimiseks
 • 2 USB-pesa
 • Suur panipaik konsooli esiosas koos kaanealuse lahtriga
 • Väike lahter käiguhoova eest erinevate väiksemõõduliste esemete paigutamiseks
 • Ruumikas kattega keskmine panipaik, mis hõlmab kahte topsihoidikut
 • Ruumikas panipaik küünarnukitoe all esiistmete vahel

OHTRALT RUUMI TAGAISTMEL REISIJATELE

Citroën C4 mudelil on pakkuda:

 • Avar salong ohtra ruumivaruga tagaistmel reisijate mugavuse tagamiseks, mis eeskätt väljendub esmaklassilises põlveruumis tagaistmel reisijate jaoks, Best in Class (oma klassi parim, 198 mm),
 • Praktilised panipaigad nagu näiteks: Spetsiaalne pisipanipaik väikeste asjade jaoks küünarnukitoes, topsihoidikud jne.
 • Kuni kaks USB-pesa.

 

ÜHENDATAVUS

CITROËN CONNECT PLAY

Apple CarPlay™ ja Android Auto platvormidega ühilduv Mirror Screen tehnoloogia võimaldab otseühenduse mobiiltelefoniga ja selle ekraanipildi kuvamise sõiduki ekraanile. See võimaldab juhile tema multimeedia sisu leidmise ning ühilduva nutitelefoni ja selle rakenduste vahetu ning vaevatu kasutamise auto puutetundlikul ekraaniga.

CITROËN CONNECT ASSIST

Connect Assist hõlmab asukohatuvastusega hädaabikõnede- ja autoabi teenust. Õnnetusse sattumise korral või mis tahes muu, kiireloomulist sekkumist nõudva situatsiooni korral võimaldab see hädaabi väljakutse tegemise ja abi saabumise süsteemi talitlemisel kas automaatselt või siis vajutamisel hädaabi nupule „SOS” mõne sõidukisviibija poolt. Teenus on saadaval 24/7 ega vaja liitumist.

 

OHUTUS JA 20 JUHIABISÜSTEEMI

 

ABIVIDEOD / UUE CITROËN C4 MUDELI ÕPPEVIDEOD

MUGAVUS: CITROËN TAHVELARVUTI HOIDIK

Kuidas toimub CitroënTM tahvelarvuti hoidiku paigaldamine Citroën C4 ja ë-C4 mudelitele?
Millised on sellega kaasnevad eelised?

 

TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED: Kiirtee juhiabi HIGHWAY DRIVER ASSIST

Milles seisneb juhi kiirteeabi? Kuidas toimida selle aktiveerimiseks?

 

TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED: ACTIVE SAFETY BRAKE

Kuidas talitleb automaatne hädapidurdus?

 

TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED: PARK ASSIST parkimisabi

Kuidas käivitub parkimisabi?

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon