PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

UUS CITROËN C4 X

Avasta uus Citroën C4 X . Kõik jõuajamid pakuvad samaväärset mugavust, disaini ja praktilist reisijateruumi.

 


UNIKAALNE JA ELEGANTNE

TÄISELEKTRILINE

 • Sõiduulatus kuni 360 kilomeetrit (WLTP);
 • Elektriajam arendab kuni 100 kW võimsust, mis on võrdväärne 136 hobujõuga;
 • 3 sõidurežiimi (Eco, Normal ja Sport), et nautida CO2-vaba sõitu.

AVASTA Ë-C4 X 100% ELEKTRILINE

LAUGPÄRALIK LUUKPÄRA

 • Uus C4 X ja täiselektriline Citroën ë-C4 X seavad teises istmereas pakutava helde põlveruumi ja suure 510-liitrise pagasialaga esikohale ruumikuse ja lõõgastunud õhkkonna.
 • Mugavuse tagab Citroëni eksklusiivne Advanced Comfort programm, mille osaks on ka Advanced Comfort istmed ja Citroën Advanced Comfort® vedrustus.

 

SILMAPAISTEV DISAIN

Uue Citroën C4 X-i disain julgeb heita kinda traditsioonilisele kompaktautode disainikeelele, et tuua klientideni innovaatiline ja silmapaistev sõiduk. See on disainlähenemine, kus kohtuvad moodsate linnamaasturite välimus, elegantsete laugpärade kerejooned ja neljaukseliste sõidukite ajatu viimistletus ja ruumikus. 

DÜNAAMILINE KATUSEJOON

Oma 4,6-meetrise kogupikkusega sobitub uus Citroën C4 X-i mudelivalikus imeliselt C5 X-i (4,80 m) ja C4 luukpära (4,36 m) vahele. Uute mudelite 2,67-meetrine teljevahe on seejuures viimasega samaväärne.

Külgvaates võib märgata dünaamilist katusejoont, mis voolab sõidukile laugpäraliku hoiaku andmiseks sujuvalt esiklaasi ülaosast pagasiluugi ülemise kerepaneelini.

Puhas ja sujuv katusejoon aitab tagada ka optimaalsed aerodünaamilised omadused, viies õhutakistuse koefitsiendi näitajani CX 0,29.

SILMATORKAVA CITROËNI EMBLEEMIGA ESIOSA

Sõiduki kõrge ja horisontaalse esiosa juurest leiab nõgusad disainielemendid ja terve auto laiused kroomitud noolekesed, mis voolavad sujuvalt Citroën LED Vision valgsutustehnoloogiat kasutavate kahel kõrgusel asetsevate esituledeni. Lisaks parima nähtavuse tagamisele aitab esitulede disain veelgi toonitada uute mudelite kõrgtehnoloogilist olemust.

UUED LED-TAGATULED

Sõiduki esiosas kasutatavat valgussignatuuri täiendavad ka uued silmatorkavad LED-tagatuled. Tagatulede disain järgib pagasiluugi skulptuurseid kerejooni, voolates nooljaks muutudes tagausteni, rõhutades nõnda veelgi kere dünaamilisust. 

 

TÕELINE MUGAVUS

Uue Citroën C4 X-i sõitjateruumis saavad nii juht kui ka kaasreisijad tänu Citroën Advanced Comfort programmile nautida võrreldamatut meelerahu, mugavust ja ruumikust.

 

PROGRESSIVE HYDRAULIC STOPS® TEHNOLOOGIAGA VEDRUSTUS

Sõidumugavuse tagamiseks koosneb Citroëni eksklusiivne innovaatiline vedrustus amordist, vedrust ja kahest õhksummutist, mis asendavad tavapäraseid mehhaanilisi summuteid. Tänu õhksummutite kasutamisele on võimalik luua Citroënile omane "lendava vaiba" efekt ehk tunne, justkui hõljuks auto ebatasase teepinna kohal.

ADVANCED COMFORT ISTMED

Laiad ja kutsuvad Advanced Comfort® istmed on valmistatud erilisest 15 mm paksusest tugevdatud vahust ja pakuvad unikaalset kombinatsiooni nii välimuse kui ka istumis- ja dünaamilise mugavuse vaates. Reisijad saavad end tunda justkui kui mugavas tugitoolis, mis pakub soovitud kindlust ja isoleerib nad teemürast ja teedel leiduvatest konarustest. Istmete südameks olev kõrge tihedusega vaht pakub täielikku mugavust ning seda eriti pikematel väljasõitudel, püsides samas uueväärsena pikema aja vältel, viies istmete kulumise ja äravajumise miinimumini.

Heaolutunde tagamiseks saab sarnaselt massaažifunktsiooniga esiistmetele ka ruumikatel tagaistmetel  lülitada sisse istmesoojenduse.

MAHUKAS PAGASIALA

Uue Citroën C4 X-i ja täiselektrilise ë-C4 X-i puhul võetud disainlähenemine on loonud ruumi eriti laia 510-liitrise kasutatava mahuga pagasiala jaoks. Kuigi katusejoon kulgeb sujuvalt sõiduki esiosast tagaosani, võimaldavad tagaklaasi alla paigaldatud hinged laial ja kõrgel pagasiluugil parima ligipääsetavuse nimel vabalt avaneda. 

Pagasiala põrandakatte alla peidetud täiendavas hoiuruumis saab transportida veelgi rohkem esemeid ning hoiustada üht või mitut täiselektrilise ë-C4 X-i laadimiskaablit.

 

CITROËNI JUHIABISÜSTEEMID

 

OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID

Uus Citroën C4 X ja täiselektriline ë-C4 X on varustatud viimase põlvkonna juhiabisüsteemidega. Kuni 20 tipptasemel süsteemi aitavad juhil tagada ohutust ning vähendavad nii juhi kui ka kaasreisijate stressi.

ÜHENDATUD TEENUSED

Uus Citroën C4 X ja täiselektriline ë-C4 X suudavad tänu intuitiivsele My Citroën Drive Plus meelelahutussüsteemile ja ühendatud teenustele pakkuma laia valikut viimase põlvkonna ühildusvõimalusi.

 


TÄIUSTUNUD TEHNOLOOGIAD

20 OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMI

Täiselektrilise Citroën ë-C4 X-i ja C4 X-i pardal aitavad sõite ohutumaks muuta mitmed tehnoloogiad, mille hulka kuuluvad ka:

 • Hädapidurdussüsteem;

Kokkupõrke hoiatussüsteem ja kokkupõrkejärgne hädapidurdussüsteem;

 • Maanteel sõitmise tugisüsteem;
 • Stop & Go funktsiooniga adaptiivne püsikiirusehoidja

Mugavust ja madalat stressitaset aitavad teiste tehnoloogiliste lahenduste seas tagada:

 • Värviline head up infokuva ;
 • Ülaltvaatega tahavaatekaamera;
 • 360-kraadine kaamera.

Lisaks eelnevale on sõidukid varustatud teistegi tehnoloogiliste lahendustega.

 

MOOTORID

ELEKTRILINE

Täiselektrilise Citroën ë-C4 X-i kõige olulisemad omadused:

 • 136-hobujõuline (100 kW) elektrimootor ja automaatkäigukast;
 • 260 Nm pöördemomenti, mis on koheselt saadaval;
 • Sõiduulatus kuni 360 km (WLTP); 
 • 100 kW DC-laadijaga 100 km / 10 min laadimiskiirus;

160 000 km või 8 aastat 70-protsendilise mahu garantii 50 kWh akule.

BENSIINIMOOTOR

Uus Citroën C4 X on saadaval efektiivsete ja suutlike bensiinimootoritega:

 • PureTech 100 Stop & Start Euro 6.4, 6-käiguline manuaalkäigukast;
 • PureTech 130 Stop & Start Euro 6.4, EAT8 automaatkäigukast;
 • PureTech 130 Euro 6.1, EAT8 automaatkäigukast.

DIISELMOOTOR

Uus Citroën C4 X on saadaval ka efektiivse ja suutliku diiselmootoriga:

 • BlueHDi 130 Stop & Start Euro 6.4 EAT8 automaatkäigukast.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon