PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika


UUS CITROËN C5 AIRCROSS | STIILNE, MUGAV JA MITMEKÜLGNE

Tutvu uue Citroën C5 Aircrossiga - linnamaasturiga, mis pakub täielikku mugavust ja julget disaini. Saadaval pistikhübriidina ja bensiini- või diiselmootoriga.


UUS CITROËN C5 AIRCROSS

PISTIKHÜBRIID, BENSIIN VÕI DIISEL

Mugavuse, ruumikuse ja mitmekülgsuse etaloni Citroën C5 Aircrossi uuendus väljendab veelgi enam jõulisust ja rafineeritust. See on saadaval pistikhübriidina ja ka bensiini- või diiselmootoriga.

 

VAATA VIDEOT UUEST CITROËN C5 AIRCROSSIST

 

SUUREMEELSUS KUI UUS ELUVIIS

PISTIKHÜBRIID

Enamikuks igapäevasõitudeks sobiv uus Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid pakub sujuvat ja dünaamilist sõitu - sel on:

 • 180 hj sisepõlemismootor ja 81,2 kW (110 hj) elektriajam, mis annavad kombineeritud võimsuseks 225 hj ja pöördemomendiks 360 Nm;
 • 3 sõidurežiimi: elektriline, hübriid ja sport;
 • Vaikne ja emissioonivaba sõiduulatus kuni 55 km kiirusel kuni 135 km/h.

KOMPAKTNE LINNAMAASTUR
TÄIELIK MUGAVUS JA JULGE DISAIN

Uus Citroën C5 Aircross astub sammu kõrgema klassi poole ja seda ilmestavad uue disainiga detailid nagu esiosa, valgussignatuur taga, valuveljed, värvid ja materjalid, 10-tolline puuteekraan, keskkonsool jne. C5 Aircross pakub ohutus- ja juhiabitehnoloogiate ning Citroëni ühenduvuslahenduste abil võrreldamatut mugavust ja rahu.

 

INTUITIIVSED KASUTAJALIIDESED
KOHANDATAV DIGITAALNE INFOPANEEL JA UUS PUUTEEKRAAN

Uuel Citroën C5 Aircross Plug-in Hybridil on elektrilises režiimis sõitmise jaoks spetsiaalsed infoekraanid:

 • Digitaalne ekraan näitab laadimise olekut ja aku kestvust ning võimaldab jälgida aku laetust ja energiavooge.
 • 10-tolline puuteekraan kuvab süsteemi tööolekut ning ajastatud laadimise, eelsoojenduse ja e-save funktsiooni seadeid, mis aitavad sul säilitada piisavalt voolu akus, et soovitud vahemaa täiselektriliselt läbida.

 

MODERNNE JA HOOGNE DISAIN

JÕULISEM ISIKSUS
KÕIK C5 AICROSSI KOHTA

Uuel Citroën C5 Aircrossil on julgem ja hoogsam disain. Sellest kiirgab isikupära ja elegantsi. Reisijateruumist leiab stiilsed värvid ja materjalid, mis võimendavad ruumikuse ja mugavuse tunnet.

HÄIRIMATU HEAOLU
KÕIGE MUGAVAM JA MITMEKÜLGSEM LINNAMAASTUR

Uus Citroën C5 Aircross paistab silma oma ruumikuse, mitmekülgsuse ja linnamaasturite segmendis võrreldamatu mugavusega. Selle taga on Citroën Advanced Comfort® programm, mis koondab endas autotootja oskusteabe ja uuendused.

UUSIMA PÕLVKONNA TEHNOLOOGIA
VÕRRELDAMATU MEELERAHU

Uus Citroën C5 Aircross pakub uusima põlvkonna juhiabi- ja ühenduvustehnoloogiaid. Need muudavad sinu sõidud positiivseks ja julgustavaks kogemuseks. Uue Citroën C5 Aircrossi pistikhübriidversioon pakub sulle veelgi suuremat meelerahu.

 


STIIL

UUS ESIOSA

STRUKTUREERITUM, MODERNSEM JA KÕRGTEHNOLOOGILISEM

Citroën C5 Aircrossist kiirgab isikupära ja elegantsi. Esiosa kujundust on muudetud vertikaalsemaks, mis võimendab selle iseloomu. See tutvustab uut disainikeelt, kus kurvid annavad teed struktureeritumatele joontele.

ESIOSA LED-TULEDE V-SIGNATUUR
CITROËNI UUS IDENTITEET

LED-tulede ühtaegu peenele ja jõulisele V-valgussignatuurile on „klaveriklahvide“ disaini abil loodud 3D-efekt. Need päevasõidutuled annavad autole intelligentse ja kõrgtehnoloogilise ilme.
LED Vision esituled on tänu oma tumedamale disainile diskreetsemad. Need võimendavad koos läikivmusta iluvõrega visuaalset järjepidevust ning rõhutavad vastupidavat muljet.

 

UUS PROFIIL
HOOGSAM JA MODERNSEM

Uue Citroën C5 Aircrossi elegantsi ja modernsust võimendavad mitmed kujunduselemendid külgedel:

 • Uued kahevärviliste elementidega 18-tollised PULSAR valuveljed;
 • Uued läikivmustad välispeeglid, mis sobivad A-piilari värviga;
 • Läikivmustad katuseraamid uue mattmusta detailiga nende alaosas;
 • Airbump® õhkpatjade uued värvipaketid, mis peegeldavad esiosa detailide värve.

TAGAOSA UUS VISUAALNE SIGNATUUR
ELEGANTNE JA KÕRGTEHNOLOOGILINE

Uuel Citroën C5 Aircrossil on esiosaga sobivad kolmemõõtmelised LED-tagatuled. Tuledel on struktuurne toonklaas, mis peegeldab kolme LED-mooduli kuju.

Sarnaselt esiosale võimendab peen „klaveriklahvide“ disain valgussignatuuri sügavat 3D-efekti.

 

AINULAADNE TASAKAAL JA ISIKSUS
VASTUPIDAV JA KAITSEV DISAIN

Uus Citroën C5 Aircross säilitab kõik võimeka ja enesekindlust sisendava linnamaasturi omadused, mida ilmestab lisaks jõulistele külgedele:

 • 230 mm kliirens;
 • Suured 720 mm läbimõõduga rattad;
 • 360° kaitse, sealhulgas Airbump® õhkpadjad ja tiivakaared;
 • Silmatorkavad ja funktsionaalsed katuseraamid;
 • Sõiduasend, mis võimaldab kõike kontrolli all hoida.

 


ISIKUPÄRASTAMINE

ELEGANTSEM JA SILMATORKAVAM VALIK

Uus Citroën C5 Aircross on saadaval kuues värvitoonis: White Ice valge, Pearl White valge, Perla Nera must, Platinum Grey hall, Acier Grey hall ja täiesti uus Blue Eclipse sinine. See elegantne ja sügav värvitoon muudab olenevalt välistest valgustingimustest värvi, varieerudes tumesinisest mustani.
Kolm uut värvipaketti võimaldavad C5 Aircrossil oma iseloomu ja elegantsi demonstreerida: läikivmust, tume kroom ja energiline sinine. Lisaks võimendavad selle elegantsi ja modernsust mitmed uued kujunduselemendid külgedel, näiteks uued teemantlihvitud viimistlusega 18-tollised PULSAR valuveljed, uued läikivmustad välispeeglid ja uue mattmusta detailiga läikivmustad funktsionaalsed katuseraamid. Muljele annab silmatorkava ja elegantse viimase lihvi kahevärviline viimistlus.

 

VIIS SISEVIIMISTLUST
MUGAVUST JA LUKSUSLIKKUST RÕHUTAMA VALITUD MATERJALID

Modernsem standardviimistlus ja neli uut Advanced Comfort viimistlust loovad elegantsema, hoogsama ja kvaliteetsema õhkkonna.

 • Wild Black viimistlus: uus must tekstuurne kangas ja uus hall kunstnahk;
 • Urban Black viimistlus: must Alcantara ja must kunstnahk;
 • Metropolitan Black viimistlus: uus must kohrutatud nahk ja uus hall kunstnahk;
 • Hype Black viimistlus: uus Paloma perforeeritud nahk ja sinine nappa nahk.

Viie siseviimistluse sinised õmblused sobivad suurepäraselt uste käetugede õmblustega ja armatuurlaual paikneva dekoratiivse liistuga.

KESKKONSOOLI UUS KUJUNDUS
TÄPSELT JUHI KÄE ALLA PAIGUTATUD Ë-TOGGLE VALITS

Kõrge ja lai keskkonsool on tänu mustale kunstnahale ja kroomservadele saanud kaasaegsema ilme. Automaatkäigukastiga mudelite puhul on seal ka kroomviimistlusega ë-Toggle ja sõidurežiimi valits, bensiini- ja diiselmootoriga variantide puhul ka haarduvuskontrolli nupp.
Pistikhübriididel leiab keskkonsoolilt ka sõidurežiimi valiku: elektriline, hübriid või sport. Seal on ka nn ühenduvusala, kus paiknevad kaks USB-pesa ja juhtmevaba laadimise ala nutitelefonidele.

 

CITROËNI ADVANCED COMFORT® VEDRUSTUS
CITROËNI INNOVATSIOON

Citroëni eksklusiivne Progressive Hydraulic Cushions® tehnoloogia võimaldab tee ebatasasusi paremini tasandada ja kindlustab reisijatele täieliku sõidumugavuse, luues „lendava vaiba“ efekti.

 

UUED ADVANCED COMFORT ISTMED
KUTSE HEAOLUTUNNET NAUTIMA

Uus Citroën C5 Aircross on varustatud uue põlvkonna Advanced Comfort istmetega. Need pakuvad kõige rohkem silmailu, istumis- ja sõidumugavust tänu erilisele vahule, mis aja jooksul ära ei vaju ja püsivalt kõrge kvaliteedi tagab. Need erilise konstruktsiooniga istmed on tehtud eriti tihedast vahust istme keskel ja täiendavast 15 mm vahukihist.
Et juhi ja tema kõrval istuva reisija olemist veel mugavamaks teha, on esiistmetel soojenduse ja massaaži funktsioon.

KOLM ERALDI TAGAISTET
VÕRRELDAMATU MODULAARSUS

Uus Citroën C5 Aircross linnamaastur pakub kolme eraldi nihutatavat, kallutatavat ja kokkuklapitavat tagaistet.

 

MAHUKAS PAGASIRUUM
PRAKTILISUSE ETALON

Uuel Citroën C5 Aircrossil on oma segmendis rekordiline pagasiruumi maht: 580-720 liitrit bensiini- ja diiselmootoriga variantidel ja 460-600 liitrit pistikhübriidvariandil.
Käed-vabad tagaluuk võimaldab sul lihtsalt jalga tagumise kaitseraua all liigutades pagasiruumi avada.

NUTIKAD PANIPAIGAD
MUGAVUS KÕIKIDELE

Autos enda hästi tundmiseks on vaja ka piisavalt ruumi kõikide vajalike asjade hoidmiseks. Uuel Citroën C5 Aicrossil on ohtralt praktilisi ja funktsionaalseid panipaiku.
Suur jahutusega panipaik keskmise käetoe all, kindalaegas ja suured panipaigad ustes hoolitsevad kõikidele vajadustele vastamise eest.

 

PANORAAMKATUSELUUK
ERAKORDSELT VALGUSKÜLLANE

Eriti suur panoraamkatuseluuk pakub erakordset valgusküllust ja loob juhile ja reisijatele heaolutunde. Igast sõidust saab omaette elamus.

HELIISOLATSIOONIGA LAMINEERITUD ESIAKNAD
TÕELINE MUGAV MULL

Uue Citroën C5 Aicrossi lamineeritud klaasiga külgmistele esiakendele on erilist tähelepanu pööratud. Lisaks turvalisuse suurendamisele panustavad need tänu paremale heli- ja soojusisolatsioonile ka mugavusse.

 

JUHIABISÜSTEEMID
LÕÕGASTAV JA POSITIIVNE KOGEMUS

Uus Citroën C5 Aircross pakub laia valikut juhiabisüsteeme, mis suurendavad juhi ja reisijate mugavust ja turvalisust.
Nende seas on maanteesõiduabi - teise taseme isejuhtiv süsteem, mis ühendab Stop & Go funktsiooniga adaptiivset püsikiirushoidikut ja aktiivset sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemi.

12,3-TOLLINE DIGITAALNE EKRAAN
VEELGI TURVALISEM

Täielikult seadistatav 12,3" digitaalne ekraan tagab, et kogu sõiduks vajalik informatsioon on otse sinu silmade ees. Näiteks saad näha:

 • Kaarti;
 • Juhiabisüsteemide aktiveeritust;
 • Hübriidajami töötamise olekut.

UUS 10-TOLLINE HD-PUUTEEKRAAN
KASUTAJASÕBRALIKUM JA MODERNSEM

Uus 10" ekraan muudab uue Citroën C5 Aircrossi veelgi kasutajasõbralikumaks, pakkudes otsest ligipääsu kliimaseadme juhtnuppudele, ja kõrgem paigutus võimaldab sul pilku teel hoida. Ventilatsiooniavad paiknevad nüüd ekraani all ja neile annab modernsema ilme uus teravam ja horisontaalsem kujundus.

 

ÜHENDUVUSTEENUSED

CITROËNI ÜHENDUVUSTEENUSTE VALIK

Veelgi suurema turvalisuse ja mugavuse huvides pakutakse uut Citroën C5 Aircrossi koos Citroën Connecti teenustega, mis sisaldab järgnevat ühenduvusteenuste paketti:

 • MY CITROËN ASSIST: Ööpäevaringne tasuta asukohainfo toega hädaabikõne- ja abiteenus ei vaja eraldi liitumist ja kindlustab, et vajalik abi saadetakse sulle kas automaatselt või hädaabi- või abinuppu vajutades.
 • MY CITROËN DRIVE: Kolme aasta jooksul tasuta pakutavad TomTom Trafficu ja Danger Zones funktsioonid pakuvad reaalajas informatsiooni liiklusolude, tanklate asukoha ja parkimiskohtade saadavuse kohta, ja lisaks ka nähtavaid ja kuuldavaid hoiatusi nn ohutsoonide kohta (vastavalt kohalikule seadusandlusele).
 • MY CITROËN PLAY: See Apple CarPlay™ ja Android Autoga ühilduv teenus pakub võimekat juhtmevaba ühenduvust sinu mobiiltelefoniga, et saada juhiseid, telefonikõnesid teha, sõnumeid saata ja muusikat kuulata, ja seda kõike täiesti turvaliselt, ilma pilku teelt eemale pööramata. Kõiki sinu rakendusi näidatakse kesksel ekraanil.

MY CITROËN RAKENDUS
KÄEPÄRANE JA LIHTNE KASUTADA

MyCitroën rakendus võimaldab sul oma uue Citroën C5 Aircrossiga ühenduses olla. Selle abil saad:

 • Oma auto asukohta vaadata;
 • Broneerida aja Citroëni esindusse;
 • Tutvuda oma auto hooldusraamatu või muude dokumentidega;
 • Citroëni autoabiga ühendust võtta.

Uue Citroën C5 Aircrossi pistikhübriidversioon pakub lisavõimalusi:

 • Aku oleku, laadimisaja ja allesjäänud sõiduulatuse info vaatamine;
 • Laadimisnõuanded;
 • Laadimise ajastamine;
 • Reisijateruumi eelsoojendus või -jahutus.

 


МY CITROËN

МY CITROËN ASSIST

See hädaabikõne- ja abiteenus võimaldab sul vajaduse korral abi kutsuda.

MY CITROËN DRIVE

Pakub informatsiooni liikluse, tanklate ja parklate asukohtade, kütusehindade jmt kohta.

MY CITROËN PLAY

Android Auto ja Apple CarPlay™-ga ühilduv tarkvara kuvab sobivad rakendused sinu nutitelefonist auto puuteekraanile.

 

MOOTORID

PISTIKHÜBRIID

Uue C5 Aircrossi pistikhübriidversioon pakub parimat jõudlust tänu elektriajamile, mis toetab sisepõlemismootorit. Nende kombineeritud võimsus on 225 hj ja pöördemoment 360 Nm. See võimaldab meeldivat täiselektrilist kulgemist ja autoga saab sõita ka kesklinna emissioonipiirangutega aladel. Pikemate sõitude eest hoolitseb bensiinimootor.

VAATA PISTIKHÜBRIIDI

 

SISEPÕLEMISMOOTOR

Uus Citroën C5 Aircross on varustatud säästlike ja võimekate uusima põlvkonna Euro 6 standarditele vastavate sisepõlemismootoritega:

 • bensiinimootor PureTech 130 S&S BVM6 või EAT8;
 • diiselmootor BlueHDi 130 S&S BVM6 või EAT8.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon