PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika


100% ELEKTRILINE CITROËN Ë-C4

100% elektriline Citroën ë-C4, kaasaegne kompaktne luukpära ja 100% elektriline tehnoloogia, et pakkuda teile tõhusaid ja suure jõudlusega mootoreid, mis vastavad teie rohelisele maailmavaatele.

 

100% ELEKTRILINE

2020. aastal alustas Citroën uue lainega elektrisõidukite populariseerimisel kuue turustatava elektrisõidukiga oma mudelivalikus. 100% elektriline ë-C4 tähistab uue laine algust: tegemist on tipptehnoloogilise ja kaasaaegse elektrisõiduki kehastusega, mis on ühtviisi nii mugav kui ka mitmekülgne kasutamisel: reisimine ë-mugavusklassis.

100% elektriline Citroën ë-C4 võimaldab kõik igapäevased sõidud puhtalt elektri jõul, isoleeritud välismaailmast, rahulikult nagu kookonis: täiesti müra- ja stressivabas keskkonnas.  Vaikne ja sujuv sõit, sõidurõõm, vedrustuse mugavus, Advanced Comfort istmete pehmus, vibratsioonivaba salong, ergonoomia ning kasutajasõbralikkus – kõik selle sõiduki juures viitab ülimalt mugavale sõidukeskkonnale nii juhi kui ka reisijate jaoks.

100% elektriline Citroën ë-C4 on saadaval tellimusel.

 

TÄIESTI CO2 HEITMEVABA

100% elektriline Citroën ë-C4 võlub teid oma müra- ja stressivaba sõiduga elektri jõul. Sõiduk on varustatud 50-kWh mahutavusega akuga, mis võimaldab läbisõiduulatuse kuni 357 km WLTP standardi järgi mõõdetuna. Aku garantii kestab 8 aastat või 160 000 km. Lisaks võimaldab see teile veel kokkuhoiu:

 • Madalad kasutuskulud
 • Väiksem hooldusvajadus

JUHTIMINE 100% TÕHUSUSE JUURES

Sõitmine elektrisõidukiga on ühtviisi nii dünaamiline ja muretu, kui ka sujuv:

 • Täiesti vibratsioonivaba, ülim sujuvus sõitmisel, käiguvahetuste puudumine tagab ja voolava sõidu 
 • Stimuleerivat sõiduelamust pakub kohene kiirendus gaasipedaalile vajutades

LIHTSAD JA PRAKTILISED LAADIMISLAHENDUSED

Teil on valida erinevate laadimisvõimaluste vahel:

 • Laadimine avalikus, 100kW laadimispunktis: 80% laetustase 30 minutiga.
 • 11-kW seinalaadija: 5 tundi
 • Green'up tüüpi jõuvõtupesa elukohas: 4 tundi ja 30 minutit 100 km jaoks või 9 tundi 100 km jaoks tavapärase vooluvõtupesa kasutamisel.

Citroën pakub teile koos oma partneriga täielikke laadimislahendusi alates projektist kuni valmis laadimispunktini.

 

ERISTUV DISAIN

Citroën on ja jääb isikupäraseks ning nii on ka 100% elektrilise ë-C4 mudeli disainis kombineeritud sedaani elegants, voolujoonelisus ja dünaamilisus ühelt poolt aerodünaamilise ja väljapeetud siluetiga ning isikupäraste graafiliste elementidega ja teiselt poolt linnamaasturi jõulisuse, karakteri ja vastupidavusega, mida rõhutavad suuremõõtmelised, atleetlikult musklis disainiga rattad ning kaitseelemendid ümber sõiduki kogu kere.

100% elektrilise ë-C4 eksklusiivsed elemendid:

 • ë tähis sõiduki tiibadel ja tagaosas,
 • Anodeeritud sinisel põhinev värvilahenduste pakett,
 • Spetsiifilised dekoratiivelemendid uksepaneelidel,
 • Elektrilise mudeliversiooni erilised ning spetsiaalselt energia säästmiseks väljatöötatud 18’’ Crosslight teemantimitatsiooniga valuveljed

.

Ë- MUGAVUSKLASS ELEKTRI JÕUL LIIKUMISEL

100% elektrilise Citroën ë-C4 näol on tegemist tipptehnoloogilise ja kaasaaegse elektrilise luukpäraga, mille mugavusomadused viivad täielikult elektri jõul sõitmisel kogetava sõiduelamuse uutesse kõrgustesse:

 • Täiesti heitmevaba, täiesti müravaba, täiesti stressivaba: puuduvad häirivad ja väsitavad vibratsioonid ning mootorimüra,
 • Kohene kiirendus ja erksus vajutusel gaasipedaalile ning alati sujuv ja ühtlane sõit,

Lisaks elektri jõul sõitmisest saadavale sõidunaudingule ning heitmevabale sõidule ülima kulutõhususe juures võimaldab uus 100% elektriline Citroën ë-C4 liiklemise ka muudele sõidukitele keelatud aladel südalinnades.

 

TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED: ELEKTRILINE JA INTUITIIVNE

100% elektriline Citroën ë-C4 on varustatud arvukate, hõlpsalt loetavate ja intuitiivselt kasutatavate kasutajaliidestega.

 • Otstarbekohane näidurežiim digiarmatuuril võimaldab energiavaru näidiku või läbisõiduulatuse ressursi kuvamise ning annab ülevaate kolmest põhinäidust: võimsusnäidik, energiavood ja sisekliima.
 • Armatuurlaua keskosas paikneva tahvelarvuti 10’’ puutetundlikule ekraanile spetsiaalselt kuvatavad lehed annavad ülevaate energiavoogudest ja statistikast ning võimaldavad programmeerida aku ajatatud laadimise.
 • Sõiduki akude laadimise ajal kuvatakse ekraanile laadimisega seonduv teave: laadimise lõpuni jäänud aeg, taastatud läbisõiduulatus, akude laetus.

 

MOOTORIVALIK: 100% ELEKTRILINE

100% elektriline Citroën ë-C4 võlub teid oma müra- ja stressivaba sõiduga elektri jõul, mida iseloomustab ühtviisi nii erksus kui ka sujuvus:

 • Mootor võimsusega 100kW / 136 hj,
 • Väändemoment 260 Nm saadaval kohe vajutusest gaasipedaalile,
 • Laadimine 80% ulatuses 30 minutiga* võimaldades läbisõiduulatuse kuni 357 km,
 • 50kW aku 70% laadimismahu garantiiga kestusega 8 aastat või 160 000 km.
  * Laadimine 100kW kiirlaadijas

 

3 SÕIDUREŽIIMI

Teil on võimalik valida kolme sõidurežiimi vahel:

 • Tavapärane sõidurežiim Normal parima kompromissi saavutamiseks läbisõiduressursi ja dünaamiliste sõiduomaduste vahel,
 • Ökonoomne sõidurežiim Eco energiakulu optimeerimiseks,
 • Sportlik sõidurežiim Sport kogu võimsusressursi ärakasutamiseks suurima jõumomendi juures.

Sõidurežiimi valits paikneb asukohaga automaatkäigukasti konsoolil.

 

ÖKONOOMNE

AUTOMAATKÄIGUKAST

Elektriauto käigukast töötab sarnaselt automaatkäigukastiga. Uudsel käiguvalitsal on kolm asendit (R, N ja D) tagurpidi-, vaba- või sõidukäigu sisselülitamiseks ning kaks lisanuppu:

 • P lülitamiseks parkimisrežiimi Parking,
 • B pidurdusrežiimi Brake aktiveerimiseks

 

AUTONOOMIA

100% ELEKTRILISE CITROËN Ë-C4 LÄBISÕIDUULATUS

100% elektrilise Citroën ë-C4 mudeliversiooni aku võimaldab läbisõiduulatuse kuni 357 km WLTP standardi järgi mõõdetuna. WLTP (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures) protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

 

LAADIMINE

LAADIMISREŽIIMID

Võimalikud on erinevad laadimisrežiimid sõltuvalt teie päevasest läbisõiduvajadusest ja teie poolt väljaspool elukohta kasutada olevatest laadimislahendustest.

 • 11-kW Wall Box laadija kasutamisel laadimisaeg 5 tundi.. Ning Green Up tüüpi jõupistiku kasutamisel elukoha vooluvõrgust taastate 100-km läbisõiduulatuse 4 tunni ja 30 minutiga.
 • 100-kW superlaadija kasutamisel avaliku kasutusega laadimispunktides on akude laadimisajad veelgi lühemad kui Wall Box laadimiskilbi kasutamisel: akude täislaadimine 80% ulatuses toimub 30 minutiga.

CITROËN ON TEILE ABIKS LAADIMISLAHENDUSE PAIGALDAMISEL TÖÖ- VÕI ELUKOHTA

Citroën koos partneritega aitab teid laadimispunkti rajamisel teie töö- või elukohta. Tagame teile kvaliteetne paigaldus parima võimaliku hinna juures.

 

LAADIMISAEG

Kasutage simulatsiooniprogrammi oma uue 100% elektrilise ë-C4 mudeli laadimisaja teadasaamiseks olenevalt erinevatest, kasutada olevatest laadimisrežiimidest.

 

LAADIMISJUHE JA LAADIMISAVA LUUK

JUHTME PANIPAIK

100% elektriline Citroën ë-C4 on jätkuvalt mahuka, 380-liitrise pagasiruumiga, mille koosseisu kuulub rehviparanduskomplekt kasutamiseks võimaliku rehvirikke korral. Suurema praktilisuse saavutamiseks on võimalik kaheasendilise põranda seadmine kaldusesse asendisse, võimaldades laadimisjuhtme või erinevate esemete paigutamise põranda alla.

LAADIMISPISTIKU LUUK

Laadimispesa luuk on värvikoodi funktsiooniga kogu laadimisprotsessi visualiseerimiseks. 

Laadimine on hõlbus ning toetab programmeeritud ja ajatatud laadimist näiteks elektrienergia soodustariifiga aegade ärakasutamiseks.

 

Ë-TEHNOLOOGIAD

Näidikuplokk

Näidikuplokk toetab vajaliku, elektrisõiduki talitlusega seonduva teabe esitamist.

Statistika

Statistika võimaldab ülevaate saamise sõiduki elektrienergia tarbimisest ja sõidu optimeerimise.

 

Energiavood

Energiavoogude näit võimaldab elektrisõiduki talitluse visualiseerimise.

Otsetee

See otsetee viib teid elektrisõiduki 10’’ puutetundliku ekraani elektrikasutuse lehtedele.

 

100% ELEKTRILISE CITROËN Ë-C4

LAADIMINE ELUKOHAS

Millised on laadimislahendused elukohas?

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon