PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

Lisatud 24.10.2023

Uued Berlingo Van, Jumpy ja Jumper on esimeste mudelite seas, mis hakkavad kandma Citroëni uut logo. Lisaks värskele välimusele ja mudelite algsetele omadustele, saavad Citroëni tarbesõidukid juurde hulgaliselt mugavust, ühenduvust, sõiduabisid ja uusi jõuallikaid. Mitmekesine valik alates 0,5 m3 Ami Cargost kuni 17m3 Jumperini lubab võtta maksimumi igast kuupmeetrist.

Citroën Berlingo: rohkem mugavust

Uus Berlingo paistab silma Citroëni eksklusiivsete Advanced Comfort® istmete, tahavaatepeeglil kuvatava Dynamic Surround Visioni, täiustatud parkimisabide ja Highway Driver juhiabisüsteemiga. Uuest Berlingost leiab ka juhi tähelepanu jälgimissüsteemi, liiklusmärkide tuvastuse, sõidurajal hoidmise funktsiooni, automaatse hädapidurduse koos jalakäijate ja jalgratturite tuvastamisega, kiirusepiiraja, juhtmavaba laadimise ning palju muud.

Parima kasutajamugavuse tagamiseks on uuele Berlingo kaubikule lisandunud mitmed digitaalsed funktsioonid. Mudeli standardvarustuses on My Citroën Play - integreeritud nutitelefoni dokkimisjaam, mis ühendab telefoni auto helisüsteemi ja navigatsioonirakendusega.

Saadaval on rida mootoreid: PureTechi 110 hj bensiinimootor, BlueHDi 100 / 130 hj diiselmootor ja 100 kW elektriajam, mis suudab tänu paremale effektiivsusele ja uuele regeneratiivpidurdussüsteemile ühe laadimisega läbida kuni 330 km WLTP (andmed täpsustamisel). Ë-Berlingo on varustatud ka soojuspumbaga, mis hoiab sõitjateruumi talvel soojas ilma akut kasutamata, aidates seeläbi sõiduulatust maksimeerida.

Uuel Berlingol on säilinud eelkäija modulaarsus ja veomaht. Kaubik on saadaval 2 või 3 istmega ja kahes pikkuses (M – 4,40 m ja XL – 4,75 m). Kaubaruumi maht on kuni 4,40 m3 ja kandevõime kuni 1 tonn (elektrilisel versioonil 780 kg). Keskmise istme seljatoe saab alla klappida ja muuta kirjutuslauaks ning kaasreisija istet saab pöörata selliselt, mis võimaldab pikkade esemete vedamist.

Citroën Jumpy: rohkem ühenduvust ja uued jõuallikad

Uus Citroën Jumpy on mitmekülgsuse eeskujuks oma kompaktsete mõõtmete ning üha konkurentsivõimelisema mootorivalikuga.

Jumpyl on  uuenduslik Dynamic Surround Vision, mis võimaldab juhil parkimisel selgelt näha kaubiku taga ja kõrvalistuja poolel toimuvat. Sõltuvalt varustuastmest on saadaval ka Highway Driver Assist, adaptiivne püsikiirushoidja peatumisfunktsiooniga ja sõidurajal hoidmise abi.

10-tolline digitaalne näidikupaneel asendab põhivarustuses olnud mustvalget ekraani, mis lubab kohandada põhiteabe kuvamise vastavalt juhi vajadustele. Uus juhtnuppudega rool, uus armatuurlaud ning palju digitaalseid uuedusi viib Jumpy mugavuse järgmisele tasemele.

Lisaks võimsatele ja kütusesäästlikele BlueHDi diiselmootoritele on valikus ka vesinikumootor, millega lubatakse sõiduulatust üle 400 km WLTP (andmed täpsustamisel). Uue E-Jumpy sõiduulatus 50 kWh akuga on kuni 224 km (WLTP täpsustamisel) ja 75 kWh akuga kuni 350 km WLTP (admed täpsustamisel), mis on 20 km enam kui eelmisel mudelil.

Uus Citroën Jumpy on saadaval kahes pikkuses, kaubaruumiga kuni 6,6 m3, kandevõimega kuni 1275 kg ja erinevate keretüüpidega (5- või 6-kohaline pikendatud kabiin, raamauto ja 9-kohaline Combi)

Citroën Jumper: Nüüd automaatkäigukastiga

Uus Jumper viib omas segmendis ainulaadsete funktsioonidega töösõidud täiesti uuele tasemele. Mudeli diisel- ja elektrimootorite valikut on põhjalikult uuendatud, tagades veelgi suurema efektiivsuse ja madalamad kasutuskulud.

Jumperi kabiinis on värskelt ümberkujundatud info- ja meelelahutussüsteem, sealhulgas 5-tolline ekraan ning tippvarustuses uus 10-tolline puuteekraan.  Parkimist hõlbustab 360° parkimisradar koos täiustatud Active Park Assistiga ning lisavarustusena on saadaval digitaalne tahavaatepeegel.

Lisaks 6-käigulise manuaalkäigukastiga 2,2-liitrisele diiselmootorile on Jumperi valikus esmakordselt ka 8-käiguline automaatkäigukast koos BlueHDi 140 hj ja 180 hj mootoritega. Elektriliine ë-Jumper saab juurde 200 kW/270 hj mootori ja 110 kWh akuga versiooni, mis tagab sõiduulatuse kuni 420 km (WLTP).

Kaubikud on saadaval kahe erineva teljevahega, kolme pikkusega, kuue erineva keretüübiga ning tava- ja topeltkabiiniga. 

Citroëni pühendumus puhtale energiale kajastub kogu tootevaliku elektrilistes versioonides alates kompaktsest My Ami Cargost kuni suuremahulise ë-Jumper Hydrogenini, pakkudes samal ajal turu kõige laiemat ja kaasaegsemat tarbesõidukite valikut.

Töölaua versioon