PRIVAATSUSTINGIMUSED JA KÜPSISTE POLIITIKA

See leht kasutab küpsiseid. Jätkates selle lehe sirvimist, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Privaatsustingimused ja küpsiste poliitika

United Motors väärtused

Hoolime üksteisest – usume, et edu kõige olulisem alus on meie enda õnnelikud töötajad. Seetõttu peame üksteisest lugu ja austame teineteise aega. Ainult läbi hoolimise, märkamise ja mõistmise on võimalik töötada ühtse meeskonnana ühtsete eesmärkide nimel. Koos loome keskkonna, kuhu tahame iga päev tagasi tulla.

Oleme usaldusväärsed - peame kinni enda lubadustest kolleegide, klientide ja partnerite ees. Ausus on meil väga tähtsal kohal ning mängime alati avatud kaartidega. Leiame alati parima lahenduse ja kui ka eksime, siis tunnistame seda ausalt ning teeme endast kõik, et need vead ei korduks.

Oleme avatud uuendustele – oleme uudishimulikud, edumeelsed ja innovatiivsed. Võtame hästi vastu uusi asju ning soovime olla arengust eest. Koolitused, täiendõpped, kaasaaegne töökeskkond- ja vahendid on meil väga tähtsal kohal. Me julgustame oma inimesi mõtlema ja jagama uuenduslikke ideid.

Oleme pühendunud – meid iseloomustab pühendumus ning professionaalsus. Oleme alati paindlikud ning leiama enda klientidele ja partneritele parimad ja kuluefektsiivsed lahendused. Teeme enda tööd kirega ja just selliselt, et kõik kliendid sooviksid meie juurde alati tagasi tulla ning et nad soovitaksid meid ka teistele.

Hoiame kliente – Nii nagu hoolime üksteisest, hoolime ka oma klientidest - märkame, kuulame ja väärtustame neid. Kohtleme kliente nagu oma parimaid külalisi ja partnereid. Peame oluliseks klientide antavat tagasisidet, et saaksime oma teenuseid paremaks muuta. Ka keerulistest olukordadest püüame välja tulla nii, et kliendid oleks alati meie külastusega rahul. Meie eesmärgiks on pakkuda alati head kliendikogemust.

Töölaua versioon